Üzüm Çekirdeği/Pembe Kil
Üzüm Çekirdeği/Pembe Kil

Üzüm Çekirdeği/Pembe Kil

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
:

Üzüm çekirdeği, deriye kolayca nüfus eder ve nemlendirir. Antioksidan ve gençleştirici özelliklere sahiptir. Cilde canlı ve taze bir görüntü verir. Düzenli kullanıldığında yaşlılık belirtilerini azaltır. Kılcal damarları onararak, cilt kırışıklıklarını düzeltmekte, cilt sarkmasını engellemektedir. Aynı zamanda toksinlerden arınan cilde taze ve diri bir görüntü vermektedir. Kil sabununun bilinen en iyi faydası akne ve siyah noktaları geçirmesidir. Kilin normalde de cilt için faydaları saymakla bitmez. Kil sabunu Akne ve sivilceleri kurutur, Kuruyan sivilceler ve akneler zamanla dökülür ve kil sabunu sayesinde sivilce izlerinden eser kalmaz. Antiseptiktir, yaraları kurutma özelliği bulunur. Hassas ve alerjik reaksiyona yatkın ciltleri tedavi etmek için kullanılır. Eser elementler bakımından zengin olan pembe kilin, yatıstırıcı ve onarıcı etkisi vardır. Pembe kil ciltte hafif pembe renk olusmasına sebep olabilir. Bu yüzden gece yatmadan önce kullanılıp, temizlenmesi tavsiye edilmektedir.. Kuru ciltler için kesinlikle uygun değildir. . Shea, cildimizin ihtiyacı olan neredeyse tüm vitaminleri içinde bulundurur. Barındırdığı A ve D vitaminiyle cildin canlanmasını, E vitaminiyle kendini yenilemesini ve F vitaminiyle elastikiyetini korumasını sağlar. Nemlendirici özelliğiyle, rüzgar, güneş, soğuk gibi dış etkenlerden cildi korur.
İçerik
İlk sıkım zeytinyağı, Su, Hindistan Cevizi Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Üzüm çekirdeği Unu, Keten Tohumu Yağı, Pembe Kil, Parfüm

Ağırlık95 gr
Ölçü: 8x6x2,5cm
Hangi Tür ciltler için uygun: Tüm cilt tipleri için anti aging ve peeling etkili. Cilde direkt temas etmeden köpürtülerek kullanılması tavsiye edilir.